Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPowitanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katy Chouneiko | 2016-06-01 08:35:38
powitanie

Powitanie

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy na stronie internetowej Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku. Na stronie znajdą Państwo informacje o poziomie i kierunkach rozwoju gospodarki Polski, o procesach zachodzących w gospodarce Białorusi w zakresie handlu i inwestycji oraz roli naszego Wydziału przy nawiązywaniu i pogłębianiu współpracy gospodarczej między podmiotami i przedsiębiorcami z Polski i Białorusi.

Na stronie są zamieszczone, bądź staramy się zamieszczać, informacje praktyczne dla przedsiębiorców z obu krajów, dotyczące generalnie warunków i zasad prowadzenia działalności gospodarczej, takie jak np. „przewodnik po rynku”. W przewodniku prezentujemy wybrane, naszym zdaniem, najistotniejsze zagadnienia przydatne polskim przedsiębiorcom na etapie planowania przedsięwzięć inwestycyjnych na białoruskim rynku.

Przedsiębiorcom planującym rozpocząć swoją działalność na rynku od handlu, proponujemy zapoznać się z ofertami współpracy. Wszystkim polecamy rozdział „Kalendarium imprez” w celu rozwoju bądź podtrzymania kontaktów z partnerami biznesowymi.

Liczymy, że zawartość strony internetowej będzie inspiracją dla przedsiębiorców do rozwoju różnych form wspólpracy gospodarczej między Polską i Białorusią.

Niezależnie od zawartości strony internetowej i od działalności typu promocyjnego w skali makroekonomicznej, służymy Państwu indywidualnym wsparciem informacyjnym o specyfice rynku, naszą oceną rozwiązań wprowadzanych w gospodarce oraz ewentualnymi posiadanymi doświadczeniami z działalności przedsiębiorców w tym kraju.


Piotr Masajło
I Sekretarz
Kierownik WPHI