Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSprzedaż składników majątku ruchomego zabudowanego WPHI w Mińsku w likwidacji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Piotr Masajło | 2018-04-16 11:46:33
sprzedaż majątku


Informujemy, iż w związku z likwidacją Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Mińsku, Wydział ogłasza na podstawie § 36 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa - pierwszą sprzedaż wytypowanych i odpowiednio oznaczonych używanych składników rzeczowych majątku ruchomego (zał. 1).

 

Informacja o ofercie

§ Oferowany do sprzedaży majątek ruchomy można oglądać i nabyć w siedzibie wydziału po uprzednim zgłoszeniu pocztą elektroniczną (minsk@trade.gov.pl) lub telefonicznie (+375 17 200 27 72) w dniu 23 kwietnia w godzinach od 9:00 do 15:00.

§ Ceny oferowanych przedmiotów są cenami ostatecznymi i nie podlegają zmianie.

§ Nabywca, po dokonaniu zakupu, zobligowany jest do natychmiastowego zapłacenia ceny sprzedaży do kasy wydziału.

§ Zakupione rzeczy należy odebrać na koszt własny w terminie maksymalnie 2 dni roboczych od daty zakupu w godzinach od 9:00 do 15:00.

§ Wydział nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady.

§ Zakupione rzeczy nie podlegają reklamacji ani zwrotowi.

§ Sprzedaż prowadzona będzie na podstawie przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa.

§ Wydział zastrzega sobie prawo odwołania sprzedaży poszczególnych składników majątku ruchomego bez podania przyczyn.

§ Nabywca zobowiązany jest do samodzielnego demontażu przedmiotów i niezwłocznego przyprowadzenia remontu miejsc demontażu (na własny koszt w ciągu 2 dni od daty zakupu) celem zapewnienia estetycznego wyglądu, a przedmioty wydane zostaną dopiero po wykonaniu remontu.

Ryzyko uszkodzenia przy demontażu przenoszone jest na kupującego.

 
Pliki do pobrania

PPEPL18-wykaz majatku do zbycia-1304
xlsx | 12.11 KB
Pobierz