Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Do wykazu towarów, które można nabywać z pominięciem procedury przetargowej dodano m.in. cement białoruskich producentów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katy Chouneiko | 2017-04-07 16:02:52
cement, ruda, materiały budowlane


Do wykazu towarów, zakup których jest dokonywany za środki własne, bez stosowania konkursów, aukcji elektronicznych i innych rodzajów przetargów, Władze Białorusi dodały cement i niektóre materiały budowlane. Takie rozwiązanie znajduje się w Rozporządzeniu nr 247 z dnia 3 kwietnia 2017 r., opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Rządu:

http://pravo.by/document/?guid=12551&p0=C21700247&p1=1&p5=0

Na liście się znalazł cement wytwarzany przez OAO "Białoruską Cementownię" (obwód mohylewski), OAO "Krasnoselskstroimaterialy" (obwód grodzieński) i OAO "Krichevcementnoshifer" (obwód mohylewski), a także materiały budowlane, produkowane przez przedsiębiorstwa państwowe "Granit" (obwód brzeski), KUP "Kubrganit" (obwód miński), filię "Schebzavod Glushkevichi" komunalnego przedsiębiorstwa państwowego "Gomelobldorstroi".

Rozporządzenie weszło w życie z chwilą jego oficjalnej publikacji.