Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi "Design. Meble. Innowacje" w Mińsku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katy Chouneiko | 2017-02-13 07:38:49
wystawy, targi, design, meble

11-14 kwietnia 2017 r.

Szanowni Państwo,

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Mińsku uprzejmie informuje, że w dniach 11-14 kwietnia 2017 r. odbywa się na Białorusi największa wystawa branży meblarskiej "DESIGN, FURNITURE, INNOVATION – 2017”.

 

Więcej informacji o przedmiotowej imprezie:

http://www.expoforum.by/exhibitions/?SECTION_ID=2388 (RUS)

http://www.expoforum.by/en/exhibitions/?SECTION_ID=2401 (ENG)

 

Polskie firmy/organizacje zainteresowane nawiązaniem kontaktów z potencjalnymi białoruskimi partnerami zapraszamy do bezpłatnego skorzystania ze stoiska informacyjno-promocyjnego WPHI w celu reklamy firmy lub produktów reprezentowanej firmy, poprzez:

1. Bezpośrednie rozmowy przedstawiciela Państwa firmy z białoruskimi rozmówcami, partnerami na stoisku WPHI, w terminie i czasie wcześniej z nami uzgodnionym;

2. Prezentację i dystrybucję Państwa drukowanych materiałów reklamowych lub/oraz dystrybucję Państwa materiałów reklamowych na nośnikach elektronicznych przez obsługę stoiska WPHI zainteresowanym osobom, zwiedzającym wystawę. (W przypadku zainteresowania taką formą promocji - materiały należy przesłać do WPHI w Mińsku zwykłą pocztą na adres: 220030 Mińsk, ul. Valadarskaham.doj 6, Białoruś, najlepiej z wyprzedzeniem 1-2 tygodni przed wystawą. Czas na dotarcie przesyłki pocztowej z Polski do Mińska - 7-10 dni).