Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFotorelacja z Targów Energy Expo oraz Seminarium "Współpraca Polski i Białorusi w obszarze zielonej energii"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katy Chouneiko | 2016-06-02 12:57:26
fotorelacja, energy expo, seminarium, zielona energia.


W dniach 13.10 -16.10.2015 r. odbyły się Międzynarodowe Targi "Energy Expo"

Podczas otwarcia Międzynarodowych Targów -Energy EXPO wystąpił Minister Energetyki Białorusi, Pan Wladimir Potupcik. Pan Minister w powitalnej przemowie podziękował wszystkim firmom/przedstawicielom za udział i współpracę.

Po oficjalnym wystąpieniu Minister Energetyki Pan W. Potupcik wraz z Ministrem Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych Panem Andriejem Kowhuto i innymi państwowymi przedstawicielami odwiedzali stoiska. Podczas wizyty przy narodowym stoisku WPHI, Minister Energetyki podziękował za czynny udział w targach oraz za pomoc jaką WPHI świadczy na rzecz rozwoju polsko-białoruskich stosunków gospodarczych.

Narodowe stoisko WPHi cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem

W ramach "Międzynarodowych Targów - Energy Expo" WPHI zorganizowało Seminarium pod tytułem: "Współpraca Polski i Białorusi w obszarze zielonej energii". W trakcie seminarium zostały przedstawione prezentacje i oferty polskich przedsiębiorstw, a także została podjęta dyskusja o współpracy w tej dziedzinie.