Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFotorelacja z Białoruskiego Tygodnia Transportowego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katy Chouneiko | 2015-10-15 09:10:14
fotorelacja, targi, transport i logistyka 06-08-10.2015r.


Podczas otwarcia Międzynarodowych Targów - Transport i Logistyka 2015, wystąpił Wiceminister Gospodarki Mariusz Haładyj. Wiceminister w trakcie powitalnego przemówienia podziękował za obustronną współpracę, a także zaprosił do podejmowania kolejnych działań, w celu rozwoju polsko-białoruskich stosunków w dziedzinie transportu.

Narodowe stoisko WPHI w Mińsku cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do odwiedzających należeli przedstawiciele firm polskich i białoruskich, a także osoby zainteresowane współpracą z polskim biznesem transportowym.

 W ramach targów odbył się POLSKO-BIAŁORUSKI OKRĄGŁY STÓŁ, podczas którego były przeprowadzone rozmowy o perspektywach rozwoju i problemach, utrudniających współpracę w dziedzinie trasnportu i logistyki. Białoruską stronę przedstawiał Wiceminister Transportu Republiki Białorusi Eugeniusz Rogaczow, natomiast polską stronę przedstawiał Wiceminister Gospodarki Mariusz Haładyj. W debacie wzięli udział również przedstawiciele polskiego i białoruskiego biznesu transportowego.