Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAtestacja specjalistów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Dorota Kazimierczak | 2015-06-09 15:49:10
białoruś, spółki, prawo, podatki

Atestacja specjalistów odbywa się na podstawie wniosku składanego do RUP „Belstroytsentr”, ze wskazaniem kategorii stanowiska i rodzaju robót, dla których uzyskuje się atestację.

Do wniosku dołącza się uwierzytelnione kserokopie dyplomów i książeczek zatrudnienia, potwierdzających wykształcenie i staż pracy w zakresie wnioskowanego rodzaju robót. W przypadku cudzoziemców, dodatkowo konieczne jest potwierdzenie zgodności wykształcenia z białoruskim, a w przypadku braku książeczek zatrudnienia – dokumenty potwierdzające staż pracy w danej specjalności.

 

 

Dokumenty składa się w siedzibie RUP „Belstroytsentr” ( ul. R. Luxemburg 101, pok. 103; 220036 Mińsk, Tel/Faks +375 17 208 65 16, +375 17 208 75 25, e-mail: otk@bsc.by).

Każdorazowo przed rozpoczęciem ubiegania się o świadectwo kompetencji technicznej czy atestację specjalistów wskazane jest zapoznanie się z aktualnymi wymogami dotyczącymi tych kwestii (dostępne są na stronie internetowej „Belstroytsentr”).